Ana içeriğe atla

Yayınevi

Mayıs 2014’te yayın hayatına geçen Yeditepe Üniversitesi Yayınevi, üretilen bilgilerin hem akademik çevrelerle hem de genel okur kitlesiyle buluşmasını hedeflemektedir.

Prof. Dr. Ahmet Aydın başkanlığındaki yayın komisyonumuzda sosyal bilimlerden mimarlığa, kimyadan tarihe, tıptan hukuka, felsefeden sanata her alanda yayınların değerlendirilmesi yapılmakta; baskı sürecine gelen kitaplarla akademik yayıncılık dünyasına ve ülkemizin kültürel ortamına katkıda bulunulmaktadır.  

Yeditepe Üniversitesi Yayınevi’ne ulaşan öneriler konularının uzmanı hakemlerden de destek alınarak, titizlikle değerlendirilir ve uygun bulunduğunda programa dahil edilir.

Bilgi aktarımını kendine misyon edinirken gerek öğrencilerine, gerek akademisyenlerine ve gerekse de topluma katkı sağlayacak yayıncılık ilkelerine de bağlı kalan yayınevimiz, profesyonel bir şekilde yayıncılık hayatını sürdürmektedir.   

Kitap önerilerinizle ilgili irtibata geçmek için yayınevimizde çalışan editörlerimize e-mail atabilir ya da 0216 578 00 00-3716 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kitaplarımızı incelemek için yayınevi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Yayınevi

 

Yeditepe Üniversitesi Yayınevi Editörü Özge Özgür
ozge.ozgur@yeditepe.edu.tr 

0216 578 00 00 - 3718

Yeditepe Üniversitesi Yayınevi Editör Yardımcısı Eda Ergene
eda.ergene@yeditepe.edu.tr

0216 578 00 00 - 3716