Yeditepe Üniversitesi ve Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş., BIOFACH AMERICA – ALL THINGS ORGANIC ve 30. Natural Products Expo East Fuarlarına katıldı

Yeditepe Üniversitesi ve Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş., 17-19 Eylül tarihleri arasında ABD Baltimore’da düzenlenen BIOFACH AMERICA – ALL THINGS ORGANIC ve 30. Natural Products Expo East Fuarlarına katıldı.

Toplamda 1500 firmanın katıldığı, Amerika’nın bu en büyük organik fuarlarında, Yeditepe Üniversitesi ve Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş. Sertifikalı ve Patentli Organik gübreleri, Amerikalı sektör temsilcileri ve fuar ziyaretçileri ile buluştu. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören ürünlerimiz ve standımız, Amerikan organik tarımında da öncü olabilecek ürünler geliştirdiğini kanıtladı.

Fuar öncesi İSTEK Vakfı Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan adına Washington Büyükelçiliği’nde Büyükelçi Yardımcımız Naci Aydan Karamanoğlu ziyaret edilerek üniversitemizin şilti kendisine takdim edildi. Washington Ticari Ateşesi Ömür Demir Kızılarslan da üniversitemizin organik gübre ürünlerine ilişkin tüm faaliyetlerine ABD’de destek olacaklarını belirtti.