Duyuru

  Think Talks Akademi ilk bölümünde Prof. Dr. Sermin Örnektekin Meslek Yüksekokulu ve bölümleri hakkında merak edilen soruları yanıtlıyor. Facebook, Youtube, Linkedin ve Twitter sosyal medya hesaplarımızdan 1 Ağustos pazar günü saat 16:30'da canlı yayınlanacak programımızı sakın kaçırmayın.
Peki biraz sonrası hayatta neler olacak? Reklam Dünyasında Üretim Çeşitlilikleri Neler? Bu keyifli podcast yayınını dinlemek için tıklayınız.
Değerli Akademisyenlerimiz ve Öğrencilerimiz, Yabancı Dil Hazırlık Programlarının 11-12 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacağı Yaz Öğretimi Final Sınavlarının yüz yüze yapılmasına karar verilmiştir. Final sınavı için gelecek öğrencilerimiz ihtiyaç duymaları halinde önceden bildirmek kaydıyla yurtlarımızda misafir edilebilecektir. Her zaman olduğu gibi hiçbir öğrencimizin mağdur olmaması için tüm birim sorumlularımız ve öğretim elemanlarımız tarafından her türlü tedbir alınacaktır. Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü
Yeditepe Connect ile geleceğine yön ver  Dijital iletişimin hızla arttığı bu dönemde Yeditepe Üniversitesi olarak kampüsümüzde fiziksel olarak gerçekleştirdiğimiz Tercih-Tanıtım Günlerimiz süresince siz değerli aday öğrencilerimizle dijital platformlarda da bir araya geliyoruz. Yeditepe Üniversitesi’nin akademik ve sosyal olanakları, fakülte ve bölümlerin sunduğu akademik, teknik ve kariyer imkanları hakkında tüm sorularınızı akademisyenlerimize sorarak detaylı bilgi alabilmek ve üniversitemiz hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için hepinizi 30 Temmuz-13 Ağustos 2021...
Yeditepe Üniversitesi, kuruluşunun 25’inci yılında, geleceğe ışık tutan projelerini, AR-GE çalışmalarını ve üniversite-sanayi işbirliklerini ekrana taşıyor. Bloomberg HT’de yayınlanan Eğitim Merkezi programına konuk olan Yeditepe Üniversitesi, akademisyenleri, öğrencileri ve mezunlarıyla gelecek vizyonunu anlatıyor. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sultan Üzeltürk, 31 Temmuz Cumartesi günü, saat 11.35’te, Eğitim Merkezi programında, Turgut Özay’ın sorularını yanıtlıyor. Prof. Dr. Sultan Üzeltürk, programda hukuk eğitiminin günümüzde ve gelecekte neleri...
2020-2021 döneminde Türkiye'de yüz yüze eğitimi gerçekleştiren tek tiyatro (oyunculuk) okulu olarak, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmalar, 9,13,16,21 Ağustos tarihlerinde Kadıköy Emek Sahnesi'nde seyirci ile buluşacak! Mezuniyet sınıfı çalışmalarından örnekler ücretsiz olarak sahnelenecektir.
Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Özlem Kunday ile aynı fakültenin Kamu Yönetimi Bölümü Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Barış Geçer Baykan, 31 Temmuz Cumartesi günü, saat 16.30’da, Habertürk televizyonunda yayınlanan Yolun Başındayken programında Dr. Görkem İldaş'ın sorularını yanıtlıyor. Kunday ve Baykan, İşletme ve Kamu Yönetimi bölümlerinde eğitim alan öğrencilerin gelişimi için gerçekleştirilen, fark yaratan projeleri kamuoyuyla paylaşıyor. 
AKADEMİK ARAŞTIRMA SERÜVENİNE YOLCULUK – 96 Lexicomp Online Tıp ve İlaç veritabanı Webinarı Lexicomp; Wolters Kluwer tarafından sunulan dünyanın en kapsamlı ve en güvenilir ilaç bilgi kaynağıdır. 70’den fazla eczanın bulunduğu 150 kişilik uzman editor ekibi ve 260’dan fazla kurum dışı danışman tarafından oluşturulan kanıta dayalı içeriği ile; ilaç hatalarının ve ilaç harcamalarının azaltılmasına ve güvenli hasta bakımının sağlanmasına destek olmaktadır. Abonesi olduğunuz Uptodate veritabanı içindeki ilaç bilgileri, Lexicomp veritabanından gelmektedir. Ancak Uptodate içindeki...
2021-2022 Tercih Tanıtım Dönemi

Çarşamba, 28 Temmuz 2021

YKS 2021 sonuçları açıklandı. Akademisyenlerimizle görüşmek, tercihlere ilişkin uzman rehberlerimizden destek almak için kampüsümüze bekliyoruz!
Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Almanca Uluslararası İşletme Bölümü Başkanı ve Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Prof. Dr. E. Şule Aydeniz, 29 Temmuz Perşembe günü, saat 14.15’te, Habertürk televizyonunda yayınlanan Yolun Başındayken programında Dr. Görkem İldaş'ın sorularını yanıtlıyor. Uluslararasılaşmada Almanca eğitimin önemini anlatan Aydeniz, işletme ve meslek yüksekokulu eğitimlerini Almanca almanın avantajlarına ilişkin görüşlerini paylaşıyor.

Sayfalar