Bilgi Merkezi - Sanal Konferans | ENAGO:" SEE THE FUTURE"

AKADEMİK ARAŞTIRMA SERÜVENİNE YOLCULUK - 41

ENAGO:" SEE THE FUTURE" SANAL KONFERANSI

17 -18 Kasım 2020

*Nobel Ödüllü Sir Richard J.Roberts Sanal Konferansta Sizlerle

Enago'nun Nobel Ödüllü Sir Richard J. Roberts ile araştırma ve yayın endüstrisinden diğer bazı aydınları bir araya getirecek olan "See The Future " sanal konferansına davetlisiniz.

Başlıca Konular:

*Nobel Ödüllü Sir Richard J. Roberts, mevcut neslin Nobel Ödülü kazanması için ne gerektiğini ve alanı değiştiren araştırmanın ne anlama geldiğini tartışıyor.

*Harvard Üniversitesi'nin salgın sırasında Araştırma Ofisi’ni nasıl yönettiğini öğrenin. Dünyanın en iyi üniversitesi, Harvard Üniversitesi Baş Araştırma Sorumlusu Ara Tahmassian tarafından bir vaka çalışması.

*QS'nin Kurucusu ve CEO'su Nunzio Quacquarelli'nin 2022'de yüksek öğrenimin nasıl olacağı hakkındaki konuşmasını dinleyin.

Sanal konferans programı; bir açılış oturumu, canlı web seminerleri, panel tartışmaları, çevrimiçi sunumlar, araştırma eğitimi ve yayıncılık sektörlerindeki en iyi profesyonellerle etkileşimli soru-cevap oturumları içerir.

Mevcut ekonomik durum ve bilginin yayılmasının devam etmesi gerektiği gerçeği göz önünde bulundurularak ücretsiz ve 'herkese açık' bir etkinlik olacaktır.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Yeditepe Üniversitesi
Bilgi Merkezi

bilgimerkezi.yeditepe.edu.tr

Bizi Takip Edin!