Lisansüstü Programlar Ödeme Seçenekleri

Sevgili Öğrencilerimiz,

Aramıza hoş geldiniz. Yeditepe Üniversitesi olarak paylaşım odaklı kültürümüz, inovasyon ve kurumsal değerlerimizle, akademik ve bireysel gelişiminize en üst seviyede katkı sunacağımıza inanıyoruz.

Yeditepe Üniversitesi Lisansüstü Programları için online mali kayıt işlemlerinizi aşağıda belirtilen ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz

 

2022-2023 Akademik Yılı Bahar Dönemi

Yeni Başlayacak Öğrenciler İçin Lisansüstü Online Kayıt İşlemleri

Program için belirlenen dönem ücretleri, İngilizce hazırlık ücreti, bilimsel hazırlık ve ek ders ücretlerine ilişkin bilgilere https://yeditepe.edu.tr/tr/aday-ogrenci/ucretler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lisansüstü Programın belirlenmiş olan dönem ücretini aşağıdaki şekillerde ödeyebilirsiniz;

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ;

  1. Sanal Pos ile Ödeme

https://payment.yeditepe.edu.tr adresinden TC Kimlik Numarası, Öğrenci Numarası ya da kayıtlı öğrenci (OBS – Öğrenci Bilgi Sistemi) kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, Maximum, Bonus, World ve Axess özellikli kredi kartları ile 6 taksitle ödeme yapılabilir.

  1. Banka ile Ödeme

Yapı Kredi Bankası’nın Türkiye genelindeki herhangi bir şubesinden veya internet bankacılığı/mobil bankacılık uygulamasından öğrenci numarası ile dönem ücretinin tamamı ya da %25 peşin, kalanı 5 Mart 2023, 5 Nisan 2023 ve 5 Mayıs 2023 olmak üzere 1 Peşin 3 taksitle ödeme yapılabilir.

 

Yeditepe Üniversitesi mezunu olup Lisansüstü bölümlere kayıt yapacak öğrencilerimizin; % 25 Yeditepe mezun burslarını sisteme işletebilmeleri için, mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine “Yeditepe Mezun Bursu” konu başlıklı e-posta göndermeleri rica olunur.

 

Online Mali kayıt ile ilgili sorun yaşamanız halinde mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da 0 216 578 00 00/1260 dahili numaradan ulaşabilirsiniz.