Lisansüstü Programlar Ödeme Seçenekleri

Lisansüstü Programlarda toplam ücret*, 2 yılda tamamlanacak şekilde aşağıdaki seçeneklerle ödenebilir. Yılık ücretler dönemsel olarak ödenememektedir.

İlk yıl: Toplam ücretin yarısı 7 eşit taksitle ödenebilir.

İkinci yıl: Toplam ücretin kalan yarısı yine 7 eşit taksitle ödenebilir.

Lisansüstü Programların toplam ücreti aşağıdaki formül ile hesaplanmaktadır:

*Toplam Ücret = [Program ücreti + varsa program süresince alınacak İngilizce Hazırlık Programı ücreti + varsa Bilimsel Hazırlık ders ücreti x Bilimsel Hazırlık ders sayısı + program kapsamı dışında alınacak ek dersler] x 1.01 KDV

Ödeme Seçenekleri;

  • Sanal POS ile Ödeme

https://pos.yeditepe.edu.tr/  adresinden TC Kimlik Numarası Öğrenci Numarası, ya da Kayıtlı Öğrenci (OBS - Öğrenci Bilgi Sistemi) kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, Maximum, Bonus, World ve Axess özellikli kredi kartları ile 7 taksitle ödeme yapılabilir.

  • Banka ile Ödeme

Yapı Kredi Bankasının Türkiye genelindeki herhangi bir şubesinden ya da mobil bankacılığı kullanarak, öğrenci numarası ile 1 peşin kalanı 6 taksitle ödeme yapılabilir.

Yeditepe Üniversitesi mezunu olup Lisansüstü Programlara kayıt yapacak öğrencilerimizin;      % 25 Yeditepe mezun burslarını sisteme işletebilmeleri için, mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine “Yeditepe Mezun Bursu” konu başlıklı e-posta göndermeleri rica olunur.

Mali konuları içeren sorularınızı mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine e-posta ile iletiniz.