Lisansüstü Programlar Ödeme Seçenekleri

Sayın Öğrencimiz,

Aramıza hoş geldiniz.

Paylaşım odaklı kültürümüz, inovasyon ve kurumsal değerlerimizle, akademik ve bireysel gelişiminize en üst seviyede katkı sunacağımıza inanıyoruz.

Yeditepe Üniversitesi Lisansüstü Programları için bölümünüzdeki kayıt süreçlerini tamamladıktan sonra online işlemlerinizi aşağıda belirtilen ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz

 

2021 – 2022 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ YENİ BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLER İÇİN LİSANSÜSTÜ ONLINE KAYIT İŞLEMLERİ

Program ücretleri, İngilizce hazırlık ücretleri, bilimsel hazırlık ders ücretlerini https://yeditepe.edu.tr/tr/aday-ogrenci/ucretler linkinden öğrenebilirsiniz.

Lisansüstü Toplam Ücreti aşağıdaki formül ile hesaplanmaktadır:

Toplam Ücret = [Program ücreti + varsa program süresince alınacak İngilizce Hazırlık ders ücretleri + (varsa Bilimsel Hazırlık ders ücreti x Bilimsel Hazırlık ders sayısı) + Program kapsamı dışında alınacak ek dersler]

Toplam ücret 2 yılda tamamlanacak şekilde aşağıdaki gibi taksitlendirilerek ödenmektedir. Yıllık ücretler dönemsel olarak ödenememektedir.

İlk yıl: Toplam ücretinin yarısı 7 eşit taksitle ödenebilir.

İkinci yıl: Toplam ücretinin kalan yarısı yine 7 eşit taksitle ödenebilir.

 

Ödeme Seçenekleri;

  1. Sanal POS ile Ödeme

https://payment.yeditepe.edu.tr  adresinden TC Kimlik Numarası Öğrenci Numarası, ya da Kayıtlı Öğrenci (OBS - Öğrenci Bilgi Sistemi) kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, Maximum, Bonus, World ve Axess özellikli kredi kartları ile 6 taksitle ödeme yapılabilir.

       2.Banka ile Ödeme

Yapı Kredi Bankasının Türkiye genelindeki herhangi bir şubesinden veya internet bankacılığı şubesinden/mobil bankacılık uygulamasından öğrenci numarası ile 1 peşin kalanı 6 taksitle ödeme yapılabilir.

Online Kayıt ile ilgili sorun yaşamanız halinde lütfen mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine e-posta gönderiniz.

Yeditepe Üniversitesi mezunu olup Lisansüstü bölümlere kayıt yapacak olan öğrencilerin %25 Yeditepe mezun burslarını sisteme işletebilmeleri için mali.destek@yeditepe.edu.tr adresine “YEDİTEPE MEZUN BURSU” konu başlıklı mail atmaları gerekmektedir.