Hukuk Fakültesi Mezun ve Öğrencileri Kahvaltıda Buluştu

Öğrenci ve mezunlarına, hayatlarının her aşamasında destek olan, onlara en uygun iş ve staj olanakları bulan Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü, üniversitenin Hukuk Fakültesi Mezunları ile Geleneksel Mezun Kahvaltısını gerçekleştirdi.

Mezunların dönem arkadaşları ve hocalarıyla tekrar bir araya gelme ve network oluşturma fırsatını yakaladığı kahvaltılı toplantıda, Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencileri de mezunlarla bir araya gelerek sektör hakkında fikir alışverişinde bulundu.


Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, burada yaptığı konuşmada, hukukun önemini vurgulayarak bugünün ve yarının hukukçularına ilham kaynağı oldu.

  

 

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü Hakkında:

Öğrenci ve mezunlarına hayatlarının her aşamasında destek olan Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü, onların yetkinliklerine en uygun iş ve staj olanaklarını buluyor; işe alım sürecinde, onları en iyi temsil edecek şekilde CV’ler hazırlamalarına yardımcı oluyor. Geleneksel mezun kahvaltıları, akşam yemekleri, happy hour ve workshopları ile mezunlarına Yeditepe aidiyetliği duygusunu en samimi şekilde hissettiren Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü, Kişisel Gelişim Günleri kapsamında öğrenci ve mezunlarına iş hayatlarında son derece yardımcı olacak onlarca farklı konuda yetkinlik kazandırma amaçlı eğitimler düzenliyor; Kariyer Festivali ve Mentorlük Projesi’nin de yer aldığı onlarca projeyle de her yıl Yeditepe ailesini bir araya getiriyor ve onlara unutulmaz deneyimler kazandırırken inanılmaz geniş bir network oluşturma fırsatı sunuyor.

 

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü
0216 578 00 50 
mezun@yeditepe.edu.tr