Bilgi Merkezi - Yeni Veri Tabanına Abonelik | PHYSİOPLUS

BİLGİ SİZLERLE PAYLAŞILDIKÇA GÜZEL!!!

Bilgi Merkezi, görsel-işitsel kaynak içeren PHYSİOPLUS abonelik kapsamında elektronik kaynak koleksiyonuna dahil etmiştir.

Bilgi Merkezi olarak bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik.

Veri Tabanı Adı: PHYSİOPLUS

Erişim Detayları:

PHYSİOPLUS, tüm dünyada fizyoterapistlere yaşam boyu kariyerlerini desteklemek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayan bir platform inşa ediyoruz. 2015 yılında başlatılan Physioplus, küresel fizyoterapi mesleğini güçlendirmek görevindedir. Dünyadaki binlerce fizyoterapist, Physioplus'u kendi kariyerlerini yükseltmek için kullanıyor.

Physioplus veri tabanına COADSYS (Moodle) üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Öğrencilerin bu platforma erişebilmesi için öncelikle ilgili dersin öğretim üyelerinin PHYSİOPLUS – COADSYS (Moodle) entegrasyonunu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Entegrasyonun sağlanabilmesi için değerli akademisyenlerimizin “PHYSİOPLUS Moodle Entegrasyon Kılavuzu” başlığındaki kılavuzda yer alan adımları takip etmesi gerekecektir.

Öğrencilerin Physioplus veri tabanına erişim sağlayabilmesi için “PHYSİOPLUS-COADSYS(Moodle) Öğrenci Kullanım Kılavuzu” başlığındaki kılavuzda yer alan adımları takip etmesi gerekecektir.

Detaylı bilgi isterseniz betul.kurt@yeditepe.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi
Bilgi Merkezi

bilgimerkezi.yeditepe.edu.tr

Bizi Takip Edin!